Kontakt z nami


Biuro Podróży i Przewozów

tel.: +48 77 423 16 25
fax.: +48 77 423 16 26

Biuro obsługi
ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole

poniedziałek - piątek
w godz. 8:30 - 16:30

więcej...

Aktualności i komunikaty

Awaria linii telefonicznej

Informujemy, że uległa awarii nasza główna linia telefoniczna, w związku z czym mogą pojawić się problemy z dodzwonieniem się na nr 77 423 02 75, 423 02 75 423 02 77. Tymczasowo prosimy o kontakt tylko i wyłącznie przez numery 77 423 16 25, 77 423 16 26.

Za wszelkie utrudnienia w kontakcie z nami przepraszamy.  

Przeniesienie biura obsługi klienta

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 01.09.2017 nasze biuro obsługi klienta zostało przeniesione. Nowa lokalizacja biura to: ul. Gosławicka 2, 45-446 Opole.

Czytaj więcej...

Zawieszenie linii Opole-Warszawa

W związku z obecnymi oraz zaplanowanymi w tym roku rozległymi przebudowami dróg na trasie do Warszawy oraz spadającą w związku z mało atrakcyjnym czasem przejazdu frekwencją pasażerów, zawieszamy funkcjonowanie linii krajowej Opole - Warszawa-Opole.  Już istniejące utrudnienia na drodze nie pozwalają nam na bezpieczne i punktualne przejechanie trasy, a będzie ich więcej skutkiem czego rozkładowy czas przejazdu musiałby ulec znacznemu wydłużeniu i pogorszyć tym samym atrakcyjność naszej oferty.

W związku z tym jesteśmy zmuszeni zawiesić linię Opole - Warszawa - Opole przez Częstochowę od dnia 25.04.2017r (wtorek) włącznie.
Ostatni kurs odbędzie się dnia 24.04.2017r. (poniedziałek)

Przez okres ponad 25 lat obsłużyliśmy na tej linii ponad 600 000 pasażerów, robiąc przy tym ponad 7 000 000 km, i za to chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym dotychczasowym pasażerom, którzy przez ten długi okres wybierali na przewoźnika nas i podróżowali właśnie z nami. Dziękujemy i zapraszamy do korzystania z pozostałych usług przewozowych naszej firmy.

Dobrodzień - zmiana przystanku

Od dnia 29.03.2017 (środa) przystanek w Dobrodzieniu dla linii Opole - Warszawa przez Częstochowę, Piotrków Trybunalski wraca do starej lokalizacji. Po remoncie ul. Solnej nasze autokary ponownie zatrzymywać się będą na przystanku PKS przy ul Solnej, obok pływalni. Jednocześnie informujemy, że w okresie przejściowym, w najbliższym czasie będziemy obsługiwać obydwa przystanki, tak aby pasażerowie z wcześniej wykupionymi biletami z ul. Edyty Stein nie zostali wprowadzeni w błąd uniemożliwiający rozpoczęcie podróży.   

Piotrków Trybunalski - nowy przystanek na linii do Warszawy

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 13.03.2017r. (poniedziałek) poszerzamy nasza ofertę na linii Opole - Warszawa - Opole o nową miejscowość:

Piotrków Trybunalski

Kursy odbywać się będą codziennie wg. rozkładu jazdy linii Opole - Warszawa.

 

Odjazdy w kierunku Warszawy: 8:45 stanowisko nr 2

Odjazdy w kierunku Częstochowy, Opole: 17:05 stanowisko nr 4

 

Rezerwacja telefoniczna: 77 423 02 75

 

Bilety dostępne:

- w dniu wyjazdu u kierowcy

- online pod adresem riviera.pl/bilety_autobusowe.html

- online przez serwis e-podroznik.pl

- online przez serwis dworzeconline.pl

- w sieci biur podróży Prywatnego Biura Podróży SINDBAD

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowych połączeń.

Opole - Warszawa nadal codziennie!

Z przyjemnością informujemy, że pomimo wcześniejszych informacji, częstotliwość kursowania autokarów w relacji Opole - Warszawa przez Częstochowę nie ulegnie zmianie. Rozkład jazdy pozostaje bez zmian, kursy odbywać się będą codziennie.

Herby - nowy przystanek na linii Opole - Warszawa

Od dnia 20.08.2016 (sobota) wprowadzamy nową miejscowość na rozkładzie jazdy linii Opole - Warszawa - Opole:

HERBY - PKS / przy PKP

Kursy do miejscowości Herby zgodnie z rozkładem linii odbywać się będą codziennie. Szczegółowy rozkład jazdy oraz możliwość zakupu biletu online w naszej wyszukiwarce połączeń.

Dobrodzień - zmiana przystanku

Pasażerów podróżujących z/do Dobrodzienia informujemy o tymczasowej zmianie lokalizacji przystanku w Dobrodzieniu. Od dnia 30.05.2016 (poniedziałek) przystanek Dobrodzień - Solna zostaje tymczasowo przeniesiony na ul. E.Stein.
Zmiana spowodowana jest utrudnieniami w ruchu drogowym wynikających z inwestycji przebudowy Rynku.

Szybciej i taniej na trasie Opole - Warszawa

Miło nam poinformować, że od dnia 07.10.2015 zmianie ulega rozkład jazdy linii Opole-Warszawa-Opole przez Częstochowę.
Przyspieszamy na odcinku Częstochowa - Warszawa. Podróż na tym odcinku zajmie teraz mniej niż 3 godziny, a z Opola do Warszawy na Dworzec Zachodni podróż potrwa planowo 4 godziny i 45 minut. Czasy przejazdów w relacjach powrotnych również zostaną skrócone.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym rozkładem jazdy linii Opole - Warszawa.

Przypominamy, że bilety dostępne są:

  • za pośrednictwem internetu na naszej stronie internetowej
  • sieci sprzedaży Biura Podróży Sindbad w całej Polsce
  • u kierowcy w dniu wyjazdu
  • a także w naszej siedzibie: RIVIERA ul. Waryńskiego 2, 45-047 Opole

Pełen wykaz miejsc, w których można nabyć bilet znajdziecie Państwo na podstronie: Gdzie kupić bilet na autokar Opole - Warszawa?.

Z okazji zmiany rozkładu jazdy przygotowaliśmy dla Państwa również atrakcyjne ulgi i promocje.
Nowością w cenniku są taryfy ulgowe dla Emerytów (bez względu na wiek) oraz nowa, atrakcyjniejsza taryfa ulgowa dla studentów do 26 roku życia, z aż 50% zniżką.

Przygotowaliśmy również Jesienną Promocję na bilety w relacjach Opole-Warszawa oraz Warszawa-Opole. Korzystając z promocji za bilet w jedną stronę zapłacimy 49,50 PLN, oraz 89,10 za bilet dwustronny.

Pełny wykaz zniżek handlowych oraz dostępnych ulg ustawowych znajdziecie Państwo na podstronie: Zniżki i ulgi w komunikacji krajowej

Przypominamy, że nasze przewozy realizujemy nowoczesną flotą, opartą głównie o autokary Setra, wyposażonymi w najnowsze systemy czuwające nad najwyższym standardem bezpieczeństwa i komfortu. Autokar prowadzony jest przez załogę składającą się z dwóch doświadczonych kierowców. W czasie przejazdu oferujemy darmowy poczęstunek oraz przez cały czas trwania podróży dostepne są napoje ciepłe takie jak kawa i herbata oraz napoje zimne.

 

Ponadto oferujemy:

  • telefoniczną bezpłatną rezerwacja biletów
  • darmowe WIFI
  • napój ciepły lub zimny – GRATIS

Podkategorie

Kontakt z nami

+48 77 423 16 25
Biuro Podróży i Przewozów "Riviera"
45-047 Opole, ul. Waryńskiego 2
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
tel.: +48 77 423 16 25
fax: +48 77 423 16 26
Informacje o kursowaniu naszych autokarów udziela również Infolinia firmy Sindbad
PL +48 77 443 44 44 lub D +49 2232 923 140

Biuro Podróży i Przewozów "Riviera" jest licencjonowanym przewoźnikiem na liniach krajowych i międzynarodowych. Obsługujemy regularne linie autobusowe na trasach krajowych oraz z Polski do Niemiec. Dysponujemy flotą nowoczesnych i komfortowych autokarów Setra, Man, Scania oraz wykwalifikowanym personelem. Oferujemy bilety autobusowe z Polski do 300+ miast w całej Europie.

Bilety autobusowe Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy. Przewozy autokarowe Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Ukraina. Bilety autokarowe: Polska - Niemcy, Polska Wielka - Brytania, Polska - Włochy.  

© 2013 Biuro Podróży i Przewozów "Riviera". Wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry