Kontakt z nami


Biuro Podróży i Przewozów

tel.: +48 77 423 16 25
fax.: +48 77 423 16 26

Biuro obsługi
ul. Waryńskiego 2
45-047 Opole

poniedziałek - piątek
w godz. 8:30 - 16:30

więcej...

O firmie

Informacje o firmie BPiP Riviera

Biuro Podróży i Przewozów Riviera rozpoczęło działalność w roku 1989 jako jedno z pierwszych prywatnych biur podróży. Od początku główną działalnością firmy były międzynarodowe i krajowe przewozy autokarowe. W latach 1990 - 2000 biuro było również organizatorem turystyki i oferowało wczasy i kolonie m.in w Hiszpani, Grecji, Francji, skąd pochodzi obecna nazwa firmy.

Od roku 2001 jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem na międzynarodowych liniach autobusowych i nasza działalność skupiła się na obsłudze własnych, opartych na rozkładzie jazdy, międzynarodowych linii autobusowych.

W roku 2003 jako jeden z pierwszych przewoźników przystąpiliśmy do Platformy Sindbad. Obsługiwane przez nas połączenia powiększyły ofertę platformy, a autokary Riviery wraz z obsługą rozpoczęły stałą pracę na pozostałych liniach platformy Sindbad.

Przyjęliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa podróży, komfortu i obsługi pasażerów. Na pokładzie każdego autokaru realizującego liniowe połączenie międzynarodowe oprócz zawodowych kierowców, nad przebiegiem podróży, bezpieczeństwem oraz komfortem pasażerów czuwa pilot.

W roku 2006 nasze starania o wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podróży zostały docenione przez niemiecki Automobilklub ADAC, który w wydanym raporcie ADAC Test 2006: Buslinien, przyznał firmie Riviera najwyższą ocenę, z pośród 25 innych przewoźników autokarowych. Więcej o przeprowadzonym teście: Riviera zwycięzcą testu ADAC.

 

Czym się zajmujemy?

 

Przewozy międzynarodowe

Jesteśmy licencjonowanym przewożnikiem autobusowym na trasach z Polski do Niemiec. We współpracy z platformą przewozową Sindbad realizujemy regularne, oparte na rozkładzie jazdy przewozy autobusowe z ponad 300 miast Polski do północnych Niemiec. Posiadamy nowoczesną flotę autokarów, oraz wykwalifikowaną obsługę w postaci doświadczonych kierowców.

 

Przewozy krajowe

Riviera to równiez przewoźnik na trasach krajowych. Obsługujemy codzienną linię Opole - Warszawa przez miejscowości tj. Ozimek, Dobrodzień, Lubliniec, Częstochowa. Przejazd realizowany jest flotą komfortowych autokarów turystycznych. W 2009r. jako pierwszy przewoźnik krajowy uruchomiliśmy sprzedaż biletów przez internet.

 

Wynajem autokarów

Wynajem komfortowych autokarów turystycznych od 49 do 57 miejsc. Obsługujemy pojedyńcze imprezy jak wycieczki szkolne, wyjazdy na szkolenia, konferencje oraz wahadła turystyczne. Jesteśmy w posiadaniu wszystkich zezwoleń i licencji wymaganych do świadczenia usługi przewozy osób na terenie całej Europy. Zapraszamy do współpracy biura turystyczne, touroperatorów,  szkoły, firmy i instytucje zainteresowane transportem osób. 

 

Sprzedaż biletów autokarowych

W naszej ofercie znajdują się również bilety na połączenia krajowe i miedzynarodowe innych przewoźników. Oferujemy bilety do ponad 300 miejscowości w całej Europie. Bilety do nabycia w naszym biurze oraz za online przez internet.

 

Ubezpieczenia turystyczne

Wybierasz się w podróż? Przezorny zawsze ubezpieczony! Oferujemy ubezpieczenia turystyczne, w podróży służbowej, dla osób uprawiających sporty ryzyka, rowerzystów narciarzy i inne. Ubezpiecz się od nieszczęśliwego wypadku, kosztów rezygnacji z podrózy lun utraty bagażu. Oferta ubezpieczeń dostępna online przez całą dobę. Wystarczy wybrać odpowiednią polisę i wydrukować!

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! 

Kontakt z nami

+48 77 423 16 25
Biuro Podróży i Przewozów "Riviera"
45-047 Opole, ul. Waryńskiego 2
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
tel.: +48 77 423 16 25
fax: +48 77 423 16 26
Informacje o kursowaniu naszych autokarów udziela również Infolinia firmy Sindbad
PL +48 77 443 44 44 lub D +49 2232 923 140

Biuro Podróży i Przewozów "Riviera" jest licencjonowanym przewoźnikiem na liniach krajowych i międzynarodowych. Obsługujemy regularne linie autobusowe na trasach krajowych oraz z Polski do Niemiec. Dysponujemy flotą nowoczesnych i komfortowych autokarów Setra, Man, Scania oraz wykwalifikowanym personelem. Oferujemy bilety autobusowe z Polski do 300+ miast w całej Europie.

Bilety autobusowe Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy. Przewozy autokarowe Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Ukraina. Bilety autokarowe: Polska - Niemcy, Polska Wielka - Brytania, Polska - Włochy.  

© 2013 Biuro Podróży i Przewozów "Riviera". Wszystkie prawa zastrzeżone. 

Do góry