O naszej firmie

Kilka słów o małej firmie z dużym doświadczeniem

Biuro Podróży i Przewozów Riviera rozpoczęło działalność w roku 1989 jako jedno z pierwszych prywatnych biur podróży. Od początku główną działalnością firmy były międzynarodowe i krajowe przewozy autokarowe. W latach 1990 - 2000 biuro było również organizatorem turystyki i oferowało wczasy i kolonie m.in w Hiszpani, Grecji, Francji, skąd pochodzi obecna nazwa firmy.

Od roku 2001 jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem na międzynarodowych liniach autobusowych i nasza działalność skupiła się na obsłudze własnych, opartych na rozkładzie jazdy, międzynarodowych linii autobusowych.

W roku 2003 jako jeden z pierwszych przewoźników przystąpiliśmy do Platformy Sindbad. Obsługiwane przez nas połączenia powiększyły ofertę platformy, a autokary Riviery wraz z obsługą rozpoczęły stałą pracę na pozostałych liniach platformy Sindbad.

Przyjęliśmy najwyższe standardy bezpieczeństwa podróży, komfortu i obsługi pasażerów. Na pokładzie każdego autokaru realizującego liniowe połączenie międzynarodowe oprócz zawodowych kierowców, nad przebiegiem podróży, bezpieczeństwem oraz komfortem pasażerów czuwa pilot.

W roku 2006 nasze starania o wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podróży zostały docenione przez niemiecki Automobilklub ADAC, który w wydanym raporcie ADAC Test 2006: Buslinien, przyznał firmie Riviera najwyższą ocenę, z pośród 25 innych przewoźników autokarowych. Więcej o przeprowadzonym teście: Riviera zwycięzcą testu ADAC.

Wynajem autokarów Opole

Nasza firma to nie tylko krajowe i międzynarodowe linie autobusowe. Od zawsze w naszej ofercie jest również wynajem autokarów. Jeśli jesteś organizatorem turystyki, wczasów, kolonii, konferencji, imprez masowych wymagających transportu osób, ta ofera jest dla Ciebie! Skontaktuj się z nami w sprawie wynajmu autokaru. Przygortujemy szczegółową ofertę, wycenimy, zaplanujemy i zrealizujemy przewóz komfortowymi autokarami prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Sprawdź ofertę na wynajem autokarów Opole.

Image

W roku 2006 nasze starania o wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu podróży zostały docenione przez niemiecki Automobilklub ADAC, który w wydanym raporcie ADAC Test 2006: Buslinien, przyznał firmie Riviera najwyższą ocenę, z pośród 25 innych przewoźników autokarowych.

Bilety autobusowe

Andora Austria Belgia Białoruś Bułgaria Chorwacja Czechy Dania Estonia Francja Grecja Hiszpania Holandia Irlandia Litwa Luksemburg Monako Mołdawia Niemcy Norwegia Polska Szwajcaria Szwecja Słowacja Słowenia Ukraina Węgry Wielka Brytania Włochy Łotwa